Hakkımızda

 

Karpart Otomotiv, yedek parça sektöründe 1974 yılından bu yana faaliyet gösteren Karakaşlar Otomotiv Grup bünyesinde 2005 yılında “Hyundai toptan yedek parça” ile faaliyete geçmiş ve bugün Türkiye´ de sunmuş olduğu hizmet kalitesi ve stok çeşitliliği ile en iyilerin arasında yer almıştır.

Karpart Otomotiv, modern ve en son teknolojiyi kullanmakla birlikte uzman kadrosu ile eş zamanlı olarak yurt dışından ve kendi üretimleri ile Türkiye sınırları içindeki ve dışındaki bayilerine kusursuz yedek parça tedarikini sağlayarak en hızlı ve sorunsuz yedek parça gönderimini yürütmektedir.

Karpart Otomotiv, profesyonel idari ve pazarlama kadrosu ile sektördeki gelişmeleri an ve an takip ederek, doğru, dürüst ve taviz vermeksizin projelerini geliştirmekte ve hayata geçirilen projelerin haklı gururunu yaşamaktadır. Öte yandan bu başarılı ilerleme sonucunda Karpart Otomotiv’in amiral gemisi K-STAR markası doğmuş, yedek parça sektöründe kısa süre içerisinde lider markaların yanında yerini almıştır.

Karpart Otomotiv, günün koşullarına ayak uydururken bayilerinin değerlerini rencide edecek her türlü yapıdan kaçınarak titizlikle çalışmayı amaç edinen bir politika ile hizmet vermektedir.

Karpart Otomotiv’in en büyük hedefi ise yedek parça pazarlama yolundaki tüm gereksinimleri eksizsiz yerine getirerek hizmet vermeye kesintisiz devam etmektir.

Karpart Otomotiv’e ait web sitesi günden güne güncellenerek hizmet vermeye ve Karpart Otomotiv’in sanal dünyaya uzanan yüzü olmayı sürdürmektedir.

Dünyayı sarsan ekonomik krize rağmen yedek parça alanında ciddi atılımlar yapıp güçlü bayii ağıyla ülkemizde büyük boşluğu doldurarak sektöre hizmet veriyor olmak, yaptığımız işe saygımızın ve hizmet aşkımızın sarsılmaz göstergesidir.

 

E-Bülten Kayıt